Skip to content

Doe mee met onze creatieve wedstrijd

Brokking & Bokslag Uitvaartbegeleiding is aanwezig tijdens de Lentefair op zondag 25 mei van 11.00 tot 17.00 uur, deze wordt gehouden op de Binnenweg en in de Raadhuisstraat in Heemstede. Wij organiseren een creatieve wedstrijd:

‘Decoreer een rouwenvelop’

Families vragen ons soms om een gekleurde envelop bij het versturen van rouwkaarten of om een envelop zonder grijs kader. Dat is lastig, want ontvangers kunnen dan denken dat zij een feestelijke uitnodiging in handen hebben. Bij het openen van de envelop kan dit dan echt schrikken zijn. Voor de speciale en snelle behandeling van rouwpost door PostNL is de rouwrand ook belangrijk, maar hoe maak je dat persoonlijker? 

De kracht zit vaak in de details. Weet u een oplossing voor een passende decoratie van een rouwenvelop? Het mooiste, meest betekenisvolle ontwerp wordt opgenomen in ons assortiment en aangeboden aan families die wij begeleiden bij de uitvaart van een dierbare.

Met deze vraag voor aandacht voor de ‘rouwenvelop’ wil Brokking & Bokslag Uitvaartbegeleiding laten zien dat afscheid nemen naast een persoonlijk ook een creatief karakter kan hebben. De envelop met rouwkaart is het eerste waarmee mensen op de hoogte gebracht worden van het overlijden van een dierbare. Juist daarin mag warmte en eigenheid doorklinken. Troost brengen met aandacht begint in zekere zin bij de envelop.

Meedoen?

U kunt alvast een envelop om te decoreren ophalen bij ons Afscheidshuis op de Herenweg 92 in Heemstede op donderdag 22 mei en vrijdag 23 mei tussen 16.00 en 17.00 uur en gelijk een kijkje nemen in ons Afscheidshuis en in onze Tuinkamer. De envelop kunt u ook ophalen bij onze stand op de Lentefair, deze is herkenbaar aan de Brokking & Bokslag fiets. U kunt uw ontwerp inleveren, met uw eigen naam, adres en telefoonnummer op de voorzijde geschreven, bij onze stand op de Lentefair of tot en met zondag 1 juni in de brievenbus van ons Afscheidshuis.
Maandag 2 juni wordt het winnende ontwerp bekend gemaakt en de prijs uitgereikt. De prijs is nog een verrassing, maar deze is te innen op de Binnenweg…

Een creatieve manier om stil te staan bij afscheid, herinnering én verbondenheid. 

Net als vorig jaar kunt u tijdens de Lentefair vragen aan ons team stellen & eventueel het werkboekje ‘mijn toekomstige uitvaart’ ontvangen. Wij begroeten & ontmoeten u graag op de Lentefair.

Wilt u meer informatie? Neem dan CONTACT met ons op.

Doe mee met 'Decoreer een rouwenvelop'

Gerelateerde berichten

Goede voornemens: met een gerust...

Het nieuwe ‘Magazine 2025’ is een uitgave boordevol ideeën en tips. Met daarin bijvoorbeeld het artikel…

Positief & persoonlijk

Wij zijn dankbaar voor de vele positieve & persoonlijke reacties op ons werk. Onlangs kregen we zelfs…

Heemstede Lichtjesavond Herdenkt (terugblik)

De twaalfde editie van Heemstede Herdenkt was een groot succes. Ruim 1600 bezoekers zochten hun weg…
Brokking_Bokslag_logo_3_Pantones_GOUDsimulatie_liggend

Online gedenkplaats

Play Video
Play Video